Vorige week had ik ineens zo’n zin om lekker te gaan shoppen bij de Action, en ik besloot hier direct gevolg aan te geven ! Kijk je mee naar wat ik kocht ?
Kraft geschenkpapier 70×300 cm., € 0,89.
Ik kocht deze rol om te versturen pakketjes (bijvoorbeeld Marktplaats verkopen) te verpakken. Ik vind het leuk dit soort pakketjes feestelijk te verpakken, zodat het voor de ontvanger net een cadeautje lijkt.
Sinterklaas geschenkpapier, ca 70×300 cm, € 0,79.
Sinterklaas cadeautjes horen in leuk, kleurrijk papier, en deze 3 rollen mochten dan ook mee.
Diamond painting 40×60 cm, € 4,99.
Prachtig vind ik ‘m. deze diamond painting. Niet alleen qua afbeelding, maar ook qua shimmer. Het komt niet heel goed over op deze foto, maar de glans van de diamonds is erg zacht. Ik ben van plan deze plaat uiteindelijk in te lijsten en een mooi plekje te geven.
Kaart+envelop 8 st. 10.5×15 cm. metallic, € 0,69.
Zelf Kerstkaartjes maken is al jaren een geliefde bezigheid van mij, en behalve diamond paint kaartjes wil ik dit jaar ook weer wat 3D-kaartjes gaan maken (zie de andere aankoop verder in deze post). En daar ga ik deze kaarten en enveloppen bij gebruiken.
Penselenset glitter 7-delig, € 1,59.
Goud en glitters; deze penselen kon ik natuurlijk niet laten liggen !
Stansblok 3D kerst met glitter, € 0,99.
Ik kan niet wachten weer eens een avondje ouderwets 3D-kaartjes te maken; vroeger was dat mijn “standaard” hobby, nu doe ik het bijna niet meer.
Maak je eigen wenskaart, € 1,89.
Dit soort kaartjes vind ik altijd leuke projectjes; in een uurtje heb je al resultaat.
Kaarsen adventkalender 24-delig, € 6,95.
Ik vind dat in aanloop op Kerstmis, een Advent kalender niet mag ontbreken. Deze is inclusief waxinelichtjes en -houders.
Look-O-Look Advent kalender, € 4,49.
Deze kocht ik officieel voor Little Miss C, maar stiekem hoop ik dat ik er ook wat snoepjes van krijg 😉
Raw seeds, € 0,99 per zakje.
Deze zonnebloem- en pompoenpitten eet ik graag in mijn yoghurt, als powerfood voordat ik ga hardlopen.
Roltongen, 10 stuks, € 0,59.
Altijd leuk om van uitzonderlijke leuke gebeurtenissen iets feestelijks te maken. Al is het maar door het blazen op een simpele roltong. Ik heb deze units dan ook standaard in huis.
Doppindastreng 275 g., € 1,39.
Buiten vele vogels heb ik ook een aantal eekhoorns in mijn tuin. Deze lekkernij mogen ze sharen.
Blenders en sponzen, 20 stuks, € 1,44.
Met deze voorraad sponsjes (ik gebruik ze met name om mijn foundation op te brengen) kan ik weer een hele tijd vooruit.
Aloe Vera Face Wash, 150 ml., € 1,49.
Ik heb deze face wash nooit eerder gebruikt, dus ik ben erg benieuwd naar de werking.
500 euro biljet tablet 100g melkchocolade, € 0,75.
Deze chocoladereep kocht ik als schoentraktatie.
Bankbiljetten 100g melkchocolade, € 0,79.
En deze melkchocolade tabletjes zal Piet strooien, samen met pepernoten en andere lekkernijen bij het schoen zetten.
Harmony servetten najaar 20 stuks, € 0,79.
Servetten zijn niet alleen noodzaak, maar voor mij ook een leuke accessoire. Ik zorg er namelijk altijd voor dat ik servetten heb, horend bij het seizoen, of bij een bepaald thema. Deze servetten ga ik nu gebruiken; het is immers Herfst.
Handzeep met accessoires 150 gr., € 1,79.
Deze schattige en heerlijk ruikende handzepen ga ik toevoegen als klein cadeautje bij mijn Kerstwensen.
Opbergblik kerst 8×6.5 cm., € 0,85.
Ik heb geen idee wat ik ermee ga doen nog, maar ik vond het blikje zo schattig, ik kon het gewoon niet laten liggen.
Sinterklaas stickerboek, € 0,99.
Er waren 2 varianten van deze stickerboeken, en ik kocht ze allebei. De een heeft meer primaire kleuren, en de ander heeft meer goud accenten in de stickers.
Diamond painting kerstlamp, € 2,59.
Dit lampje ga ik maken voor Little Miss C. Ik heb nog een andere variant gekocht voor mijn moeder, voor op haar nachtkastje, en een voor mezelf voor op mijn bureau.
Diamond painting kerstkaart, € 0,79.
En deze schattige diamond-painting kerstkaart kon ik ook niet laten liggen ! Ik weet nog niet naar wie ik ‘m ga versturen.
Heb jij onlangs ook nog wat leuks gescoord bij de Action ? Ik lees het graag ! Liefs, Vera
3 gedachten over “Ik ging naar de Action en ik nam mee …”
Leuke aankopen! Ik was gisteren toevallig bij de Ac.tion. Maak altijd kersttasjes voor een aantal buren en wat andere mensen. Dus zocht ‘goedkope’ cadeautjes. Kocht kleine opschrijfboekjes 0,46, geurkaarsjes, lippenbalsem en zeeppompjes in de vorm van een kerstboom of bal. Ook dieren worden niet vergeten bij de Action hebben ze voor schappelijke prijzen leuk speelgoed en snacks. Ben net begonnen aan de Kerstkaarten en omdat ik ze ook voor mijn moeder maak dit jaar simpel met een gedroogd herfstblad op een kaart en de contouren spuit ik dan zilver, goud, of koper.
Oehhh jouw aankopen klinken ook goed!! En wat een leuk idee, van die zelfgemaakte-herfstblad-kaarten, die ga ik onthouden! Jij ook alvast goed weekeinde gewenst, xx
Leuke aankopen! Ik was gisteren toevallig bij de Ac.tion. Maak altijd kersttasjes voor een aantal buren en wat andere mensen. Dus zocht ‘goedkope’ cadeautjes. Kocht kleine opschrijfboekjes 0,46, geurkaarsjes, lippenbalsem en zeeppompjes in de vorm van een kerstboom of bal. Ook dieren worden niet vergeten bij de Action hebben ze voor schappelijke prijzen leuk speelgoed en snacks. Ben net begonnen aan de Kerstkaarten en omdat ik ze ook voor mijn moeder maak dit jaar simpel met een gedroogd herfstblad op een kaart en de contouren spuit ik dan zilver, goud, of koper.
LikeLike
Fijn weekend was te snel 🙂
LikeLike
Oehhh jouw aankopen klinken ook goed!! En wat een leuk idee, van die zelfgemaakte-herfstblad-kaarten, die ga ik onthouden! Jij ook alvast goed weekeinde gewenst, xx
LikeLike