Review TBS Vanilla Pumpkin Hand Cream

Vanille en pompoen. Een heerlijke combinatie, die wat mij betreft niet alleen in de herfst heerlijk is. Maar ja, met de geur alleen ben je er natuurlijk niet. De werking moet ook goed zijn; en hoe die is, dat vertel ik je vandaag.

Dit is wat The Body Shop zelf zegt over de Handcrème 

Vertroetel schrale handen met onze verslavend zoete special edition Vanilla Pumpkin Hand Cream. Deze verzorgende handcrème maakt hardwerkende handen zachter en gladder en beschermt ze tegen de elementen. Hij is verrijkt met vanille-extract, Community Fair Trade-sheaboter en Community Fair Trade-babassu-olie.

En de geur? Die is om je vingers bij af te likken! Vanille, geroosterde pompoenpitten en warme noten van karamel, ahornsiroop en amandelmelk.

  • Special edition-handcrème
  • Maakt handen zachter en gladder
  • Perfect voor normale tot droge huid
  • Werkt tot 48 uur vochtregulerend.
  • Trekt snel in; gelcrème-textuur
  • Voelt fris en prettig aan op de huid
  • Zoete, warme herfstgeur

Dit zit er in qua ingrediënten

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum/Fragrance, Sodium Polyacrylate, Pentaerythrityl Distearate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Xanthan Gum, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Anise Alcohol, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Citric Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

De verpakking en de geur

De handcrème zit in een tube van wat stroever plastic dat een beetje als aluminium werkt. Ik vind zo’n verpakking altijd fijn : je kunt deze heel makkelijk uit knijpen omdat het plastic niet in zijn oorspronkelijke staat terugveert. Op de tube zit een draaidop en als je deze verwijdert, komt de zoete vanille-pompoengeur je al tegemoet. Bijkomend voordeel vind ik het formaat van de tube; hij is niet te groot en je steekt ‘m makkelijk in je tas.

En dan het belangrijkste, de werking

Uit de tube komt een witte gelachtige substantie die makkelijk uitsmeert. De geur die hierbij vrijkomt is heerlijk zoet. De crème trekt snel in, dus geen vette plekken, en hoewel hij bij droge plekjes wat verlichting biedt, is dit verzorgende effect van korte duur. De handcrème is voor mij helaas niet voedend genoeg.
De vanille-pompoengeur blijft vrij lang hangen. Hij is niet echt overheersend, maar wel aanwezig. Je moet dus wel van deze zoete geur houden. En dat doe ik !

Mijn mening luidt :

Ik vind het jammer dat The Body Shop Vanilla Pumpkin Hand Cream een special-edition is; wat mij betreft zou ie standaard in het assortiment mogen zitten. En dan met name vanwege de geur en het formaat. Als je echter op zoek bent naar een middeltje om je droge handen langdurig te verzorgen, zou ik deze handcreme niet aanraden.

Ik kocht deze tube Vanilla Pumpkin Hand Cream (30 ml.) voor € 5,50 bij The Body Shop.

3 gedachten over “Review TBS Vanilla Pumpkin Hand Cream

  1. Fijne review! Ben het met je eens dat de handcréme van TBS hele droge handen niet (goed) verzorgd. Deze geur ken ik niet maar heb zelf de varianten British Rose, Satsuma en Grapefruit waarvan de Satsuma veruit mijn favoriet is. Ik koop ze altijd met een paar tubes tegelijk in de outlet van TBS in Lelystad. Fijn weekend Vera.

    Geliked door 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.