Opgemaakte producten in april 2018

Sinds ik deze rubriek bij houd, is er nog geen maand voorbij gegaan dat ik niets opgemaakt heb. En ook deze afgelopen maand (april 2018) heb ik een behoorlijke hoeveelheid producten opgemaakt, die ik je vandaag laat zien.

Om het overzichtelijk te houden heb ik het onderverdeeld in de volgende categorieën :  haarverzorging, gezichtsreiniging en -verzorging, make-up, bad-en doucheproducten, bodylotions, hand- en nagelverzorging, en overig.

Haarverzorging


Omdat ik tijdens de laatste bezoekjes telkens opmerkingen kreeg van mijn kapster over dat mijn haar zo droog is, besloot ik mijn haren uitgebreider te gaan verzorgen dan met shampoo en conditioner alleen. De laatste tijd heb ik 1x in de week mijn haren verzorgd met de full REPAIR hydrate + rescue DEEP CONDITIONER van John Frieda. Volgende week moet ik naar de kapper en ik ben benieuwd of het resultaat heeft gehad !

Gezichtsreiniging en -verzorging

Als aanvulling op mijn dagelijkse gezichtsverzorging gebruik ik regelmatig een serum. De laatste tijd gebruikte ik een vitamine A+E+F serum van Delia cosmetics, dat ik voor nog geen 3 euro bij de Big Bazar kocht. Een aanrader !

Van CHANEL maakte ik een tube MOUSSE DOUCEUR op; een heerlijk product dat mijn gezichtshuid perfect reinigde en fluwelig aan liet voelen.

Make-up

Mijn wenkbrauwen zette ik de laatste tijd aan met deze MAX&MORE precision kohl eyeliner, dat ik bij de Action kocht.

Bad- en doucheproducten

Van RITUALS gingen deze maand 2 heerlijke miniverpakkingen shower gels op : een refreshing foaming shower gel van de RITUAL OF HAMMAM en een harmonizing foaming van de RITUAL OF AYURVEDA. Beide zaten in de Adventkalender 2018.

Bodylotions

Mijn verpakking algae & mineral body lotion van de BLUE LAGOON ICELAND die ik tijdens mijn vakantie in Ijsland kocht, is helemaal leeg gegaan. Ik vond ‘m qua werking erg tegenvallen, als ik eerlijk mag zijn. Hij voedde mijn huid erg oppervlakkig, en tevens vond ik de geur afstotend. Geen aanrader als souvenir dus !

Hand- en nagelverzorging

Sinds een tijdje is FOREVER YUMMIE van essie mijn lijfkleur en deze maand is er weer een potje tot op de laatste druppel opgegaan. Uiteraard heb ik direct een nieuw potje uit mijn voorraad in gebruik genomen.

Ook maakte ik weer een fles nagellakremover van C care NAILCARE op.

 Overig

Als laatste maakte ik een tube Dr. PAWPAW original balm op, waar ik hier al eens een review over schreef.

Heb jij in de afgelopen maand veel producten opgemaakt, of houd jij het niet zo bij?

Ik zou het leuk vinden als je mij zou volgen via WordPress,  Bloglovin of Instagram

2 gedachten over “Opgemaakte producten in april 2018

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.