Vandaag laat ik je zien welke producten ik deze bijna afgelopen maand (juni 2017) opgemaakt heb en dat is best weer een aardige hoeveelheid ! Om het overzichtelijk te houden heb ik het onderverdeeld in de volgende categorieën : bad- en doucheproducten, gezichtsreiniging, bodylotions, hand- en nagelverzorging, en overig.
Bad- en doucheproducten
In deze categorie maakte ik een fles RITUALS douchefoam op, die inmiddels vervangen is door een nieuw exemplaar.
Gezichtsreiniging
Mijn tig-ste fles Garnier SkinActive micellair reinigingswater is opgegaan, en direct vervangen door een nieuw exemplaar. Ik blijf dit zo’n fijn product vinden !
En uit dezelfde lijn maakte ik de Micellaire Reinigingsgel op; een heerlijk product dat ik meteen vervangen heb door een nieuw exemplaar.
Bodylotions
Deze maand nam ik afscheid van mijn Therme Thai Jasmine Body Butter, een product waar ik iets minder enthousiast over ben. Je kunt hier lezen waarom.
Hand- en nagelverzorging
Mijn tube RITUALS handbalm ging tot op de laatste druppel op; ik knipte ‘m zelfs open om de laatste restjes eruit te halen, zo lekker vind ik deze (met name de geur). Samen met Happy Buddha is deze lijn mijn favoriet.
De inhoud van mijn flesje KOH nagellak is helemaal dik en stroperig geworden. Het was een van mijn favoriete nagellakjes van de afgelopen tijd, zoals je hier al kon lezen.
Overig
Op momenten dat ik geen lipstick op heb, verzorg ik mijn lippen altijd met een lippenbalsem. De laatste tijd gebruikte ik hiervoor de BURT’S BEES BEESWAX LIP BALM, waarover ik al eerder een review schreef – klik hier als je ‘m (nog) eens wilt lezen.
Van nature transpireer ik nogal gauw en voor die gevallen dat ik even bij moet spuiten, heb ik dan ook altijd een verpakking deodorant in mijn handtas zitten. Deze maand spoot ik mijn noodverpakking NIVEA anti-transpirant invisible for black&white leeg.
Heb jij in de afgelopen maand veel producten opgemaakt, of houd jij het niet zo bij?
Ik zou het leuk vinden als je mij zou volgen via WordPress of Bloglovin !
Zoals je weet houd ik het ook trouw bij. Ik maakte ook een lippenbalsem en een micellair water op 🙂
LikeLike
Ik ben ook gek van de garnier miccelair water….en mooi kleurtje nagellak, begrijp het dat dit je favo kleurtje was!
LikeLike