Happy Stones verstoppen: mijn random acts of kindness.

Het is weer zomer en we trekken met z’n allen massaal naar buiten om te wandelen en te fietsen. Dé periode dus om weer nieuwe Happy Stones te verstoppen. Ik heb daarom een nieuw voorraadje gemaakt, en vandaag laat ik ze graag aan je zien.

Heb jij al eens een Happy Stone gevonden ? Of ben jij er zelf ook eentje die ze maakt en verstopt, net als ik ?

Lieve groet, Vera.

5 gedachten over “Happy Stones verstoppen: mijn random acts of kindness.

  1. Wat zijn ze leuk geworden! De vinders zullen er vast heel blij mee zijn.

    Happy Stones heb ik nog nooit gemaakt maar wel haak ik gelukswormpjes. Vooral persoonlijk gegeven maar ook al een keer ergens gelegd om gevonden te worden. Dat wil ik nog wel meer doen, alleen iets meer tijd om ze te haken hé… daar ontbreekt het meestal aan.

    Like

  2. Gehaakte gelukswormpjes? Dat klinkt echt ontzettend leuk! Wat lief dat jij die maakt.

    Zou je het patroontje met me willen delen? Of zullen we elkaar verrassen? Jij stuurt mij een gelukswormpje en ik stuur jou een Happy Stone. Dat lijkt me eigenlijk ook wel heel leuk! 😊

    Like

    1. Oh dat lijkt me een heel leuk idee om elkaar te verrassen :)Maar ik zal je sowieso ook de link naar mijn patroontjes bezorgen. Ik stuur je even een mailtje via jouw adres hier. Misschien ook wel even in de spam folder kijken want daar belandt mijn mailadres helaas geregeld in.

      Geliked door 1 persoon

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.