Unpopular opinions, oftewel tegendraadse meningen en gebruiken. Ik heb er heus een aantal, en vandaag deel ik er een paar met jou !
- Sushi is smerig. Het is natte bledder, en veel te duur geprijsd.
- Schoenen zijn er om ook in huis gedragen te worden.
- All-you-can-eat-restaurants zijn overgewaardeerd.
- Kinderen zijn niet per definitie mooi, of lief of leuk.
- Coca Cola is de enige cola. De rest is nicht zum saufen.
- Startrek, Star Wars, en andere science fiction films zijn Niet. Te. Doen.
- Wie Is De Mol is overgewaardeerd.
- Het spel Monopoly is verschrikkelijk. Er komt geen eind aan.
- “Gecondoleerd” zeggen, of verwachten van mensen dat ze dat zeggen als je huisdier overleden is, gaat echt te ver. Ik snap dat je om je huisdier geeft, en ‘m mist, maar het is geen mens.
- In aansluiting op bovenstaande : honden of katten in een overlijdensbericht vermelden als nabestaande ook.
- Zondag met Lubach is vreselijk.
- Cappuccino, witte wijn en thee zijn vrouwendrankjes. Net als bier alleen door mannen besteld mag worden.
- Secretaressedag, Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag zijn Feestdagen.
- Body positivity slaat nergens op. Zeker, schoonheid is in een kledingmaat te vangen, en rondingen zijn mooier dan size zero. Maar dik is gewoon dik. En ongezond.
- Mensen die keihard om hun eigen grappen lachen zijn sneu.
- 99% van poezie of gedichten is overrated.
Welke unpopular opinions heb jij ? Liefs, Vera
Je bent wel eerlijk.
Ik ga hier even over nadenken …
Stille groet,
LikeGeliked door 1 persoon
Ha Rob, dat mag, laat het maar rustig bezinken … 😉 x
LikeLike
haha, heerlijk hoor, een aantal kan ik me helemaal in vinden. Sushi bleh, Coca-cola yes! en het dragen van schoenen ook in huis, yup!
LikeGeliked door 1 persoon
hahaha, leuk te lezen ! x
LikeLike