Mijn zelfgemaakte Handlettering creaties van de afgelopen tijd

De afgelopen tijd heb ik weer lekker wat uurtjes besteed aan Handletteren. Nou doe ik dat sowieso dagelijks, in mijn agenda, op boodschappenlijstjes, of op andere kattenbelletjes, maar het was eerlijk gezegd wel weer een tijd geleden dat ik er écht een paar uurtjes voor ben gaan zitten.

De Feestdagen die eraan kwamen waren voor mij dé aanleiding om weer wat leuke dingen te maken, en vandaag laat ik je mijn laatste creaties zien :

Een kaarsje met daaromheen een koordje, een goudkleurig belletje, en een zelfgemaakt kaartje. Een klein cadeautje om mensen die me afgelopen jaar dierbaar waren te bedanken. Het hoeft niet altijd duur te zijn om iets groots uit te drukken, toch ?!

Handletter jij ook graag ? En maak jij de mensen in jouw omgeving ook blij met een zelfgemaakte Feestdagengroet ? Liefs, Vera

Een gedachte over “Mijn zelfgemaakte Handlettering creaties van de afgelopen tijd

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.