Ik ben weer eens bij de Action geweest en zoals gewoonlijk heb ik weer meer gekocht dan dat ik eigenlijk op het lijstje had staan …. Kijk je mee naar wat ik kocht ?
Kweekkas 38x24x19 cm, € 2,99
Dit najaar wil ik eens geen sierpompoenen en -kalebassen gaan kopen, maar ze uit eigen tuin oogsten. De eerste zaadjes zijn geplant, en inmiddels heb ik ook zonnebloemen in de kweek, en ben ik me aan het oriënteren op het aanleggen van een heus moestuintje. Om de plantjes een goede start te geven heb ik dit kweekkasje gekocht om optimale omstandigheden te creeeren.
Gevlochten manden 4-delig, € 2,89Deze mandjes kocht ik om de voorraadlade van Little Miss C’s badkamermeubel te organiseren. Nu is het een bende met losliggende spulletjes, en alles kris-kras door elkaar, maar met deze 4 bakjes moet het een stuk beter te structureren zijn.
Celebrations in zak, 450 gr., € 3,49Voor in een van de laagjes van mijn Rivièra Maison La Cucina-pot, die op mijn keukentafel staat.
Geurdiffuser met blad 80 ml., € 2,49
Geurstokjes zijn favoriet bij mij, ik heb ze in meerdere ruimtes in mijn huis staan. Deze geurdiffuser ziet er geweldig uit, met dat monstrera blad erbij, en ik ben reuze benieuwd naar de geur.
Schaal blad, 13×20 cm., € 1,33Ik had al zo’n schaaltje onlangs bij de Zeeman gekocht, en met deze erbij begint het al een kleine verzameling te worden. Ik houd erg van deze urban-jungle look. Overigens hadden ze deze schaaltjes ook in ananas of flamingo variant.
Hanger vogel/cactus in ring poly. 14×14 cm, € 1,69Ik ben er nog niet uit waar deze hanger een plekje krijgt. Het wordt ofwel in Little Miss C’s jungle kamer, of hij komt in de serre op ons terras, buiten, te hangen, waar hij heerlijk kan bungelen in de (luwe) wind.
Candra kaars rustiek 13×7 cm taupe, € 1,65Ik ben erg tevreden over de kaarsen van de Action, en ik nam nu 2 taupe-kleurige mee voor in de voorraad. Kaarsen kun je nooit genoeg hebben, toch ?
Placemat gevlochten 30×45 cm., € 0,82Mijn placemats waren aan vervanging toe, en daarom nam ik 4 van deze mooie exemplaren mee.
Kom jij ook graag bij de Action ? En lukt het jou wel naar buiten te lopen met alleen die aankopen die op je lijstje stonden ? Laat het me weten in de comments !
Ik zou het leuk vinden als je mij zou volgen via WordPress, Bloglovin of Instagram
Leuk shoplogje hoor 🙂 Vooral die mandjes vind ik erg leuk. Ze zijn heel handig. Action is inderdaad zo’n winkel waar je altijd naar buiten gaat met meer dan je wilde kopen. Gotta ❤ Action! X Mentje
LikeLike
Echt he ? Zou echt niet meer zonder de Action kunnen, hahaha !
LikeLike
Ik ben toevallig ook naar de Action geweest afgelopen weekend 🙂 volgende week shoplogje
LikeLike
Leuk, ik kijk ernaar uit !
LikeGeliked door 1 persoon
Dat schaaltje is prachtig!! Misschien ga ik wel kijken voor de ananas-variant!
LikeLike
Moet je doen ! Schaaltjes kun je nooit genoeg hebben, toch ? 😉
LikeGeliked door 1 persoon
En vazen ook niet, en handtassen, en schoenen, .. hihi
LikeLike
Hahaha, jij snapt het !
LikeGeliked door 1 persoon
Oh, wow, een ballenbak, zou mijn dochter ook super vinden denk ik ! Ik ga volgende keer eens kijken naar die ballen, thanks voor de tip !
LikeLike