Ik ga standaard de deur uit met een schoudertas en een shopper. En hoewel een shopper natuurlijk vooral praktisch moet zijn, wil het oog natuurlijk ook wel wat. En laat ik nou net een supermooi, superpraktisch exemplaar gekregen hebben voor Kerstmis !
MYOMY
Let’s do good, is de lijfspreuk van alle medewerkers van het tassenmerk MYOMY. Deze drie woorden vertellen waar de ontwerpers, producenten en verkopers van dit Fairtrade merk voor staan. Naast het ontwerpen van tassen zet MYOMY zich in voor goede voorzieningen in de regio waar de tassen worden geproduceerd. Dit doen ze door in te zetten op onderwijs, gezondheidszorg en watervoorzieningen.
Ontzettend leuk en een mooi bijkomend voordeel, dat duurzame aspect, maar wat natuurlijk helemaal belangrijk is, is hoe die tas eruit ziet.
Het uiterlijk van de MYOMY tassen is uniek. Eenvoudig en glad aan de buitenzijde, maar voorzien van praktische insteekvakken en afsluitbare vakken met ritsen aan de binnenzijde. Stuk voor stuk zijn het praktische tassen met een cleane uitstraling.
MY PAPER BAG
Ik kreeg de MY PAPER BAG , waarvan de vormgeving overeenkomsten vertoont met een traditionele papieren tas. Naast het unieke design is mijn PAPER BAG het eindproduct van een duurzaam productieproces en met de hand vervaardigd uit duurzaam gelooid buffelleer. Omdat iedere huid uniek is, heeft ook iedere tas haar eigen karakter.
Mijn nieuwe shopper heeft 2 stevige schouderbanden en ik kan ‘m dus comfortabel over de schouder of in mijn hand dragen.
Het hoofdcompartiment van mijn nieuwe shopper biedt veel ruimte om spullen in op te bergen en is geschikt voor A4-formaat. Aan de binnenzijde zit een royaal ritsvak en de bodem van de tas is versterkt door middel van een uitneembaar houten plankje voorzien van MYOMY logo.
Last but not least : mijn MYOMY Long Handle Zip is af te sluiten met een stevige bovenrits.
Specificaties
Materiaal: Duurzaam gelooid buffelleer
Breedte: 31 cm
Hoogte: 39 cm
Diepte: 11,5 cm
Lengte hengsels: 55 cm
Hoogte hengsels: 25 cm
Do good, feel good, look good !
Je hoort (ziet) het : ik ben superblij met mijn nieuwe klassieke shopper, en heb ‘m direct in gebruik genomen. Omdat de tas is uitgevoerd in duurzaam gelooid buffelleer, wordt ie naarmate ik ‘m langer in gebruik heb, steeds mooier. Nog een voordeel van deze tas !
Had jij wel eens van MYOMY gehoord ? En zeul jij ook altijd een shopper mee ?
Ik zou het leuk vinden als je mij zou volgen via WordPress, Bloglovin of Instagram
heel mooie tas! ik ga ook steeds werken met een handtas en een shopper, in de shopper gaat mijn lunch, water en fruit … en natuurlijk zit er een paraplu in, medicatie, pleisters, e-reader … en nog meer …
LikeGeliked door 1 persoon
Wauuw leuk ! Ik zag het toevallig net nog op jouw instagram voorbij komen. Ik heb nog nooit van MYOMY gehoord, maar ik zou er wel mee shoppen! Het ziet er lekker simpel en leuk uit ! x
LikeGeliked door 1 persoon
Mooi hoor, ik heb zoiets in het blauw op het ook maar nog niet gekocht.
LikeLike
oog…
LikeGeliked door 1 persoon