In deze maanden waarin zo’n beetje iedereen op vakantie is, gaat, of al gegaan is, leek het me leuk om de 15 reisdilemma’s tag in te vullen. Chantal van Reisdoc.nl bedacht deze tag vol met keuzes. Wat doe ik wel en wat doe ik niet ten aanzien van reizen ? Lees snel verder !
- Zonvakantie of wintersport ?
Pfff… lastige vraag om zo mee te beginnen. Ik houd van het luieren en de zon tijdens de zonvakantie, maar geniet evenzeer van actief bezig zijn tijdens de wintersport. Ik vind beide vakanties dus leuk, elk op hun eigen manier, en ik heb het geluk dat ik beide ook kan doen. Omdat wintersport een duurdere vakantie is dan zonvakantie zou dat de vakantie zijn die bij mij, als het financieel minder zou gaan, als eerste zou sneuvelen. Maar zolang het beide kan doe ik het graag, heel graag, allebei. - Vakantie aan de kust of vakantie in het buitenland ?
In het buitenland. Omdat dat gewoon zonzekerder is, dan hier aan de kust. En in mijn vakantie wil ik naast zee en strand ook wel heel graag die zon hebben ! - Europees eten of Aziatisch eten ?
Europees eten. Sushi uit Japan, curry uit India of noedels uit Thailand, het is allemaal niet mijn ding ! - Weg met vriendinnen of weg met partner ?
Weg met partner, want hij is mijn ideale reisgenoot die precies van dezelfde dingen houdt als ik. Verder vind ik het heel fijn om met hem herinneringen op te bouwen. - Actieve vakantie of Luier vakantie ?
Luier vakantie, met heel af en toe wat activiteit zoals een uurtje aquarobics, of even beachvolleyballen, maar daarna wil ik toch wel weer met een boekje en een drankje aan het zwembad liggen hoor ! - Azië of Afrika ?
Behalve met de keuken heb ik ook niks met de Aziatische cultuur, het trekt me totaal niet. Dus daarom kies ik hier voor Afrika. - Barcelona of Rome ?
Rome. Zonder enige twijfel. - Hotel of camping ?
Hotel. Voor mijn gevoel is een camping niets meer dan het verplaatsen van mijn huishouden, en laat ik daar nou zeker geen behoefte aan hebben tijdens mijn vakantie. Ik wil niet zelf hoeven koken of bedden recht trekken, maar laat me graag in de watten leggen. Ik geniet er enorm van dat ik een handdoek neer kan leggen en dat die ’s avonds vervangen is door een schone. - Citytrip of natuurvakantie ?
Citytrip. Ik vind natuur best leuk, en kan daar ook best van genieten, maar ik ben geen type dat dagenlang door landschappen wil dwalen op zoek naar een mooi uitzicht ofzo. - Wereldreis of de wereld zien in meerdere keren ?
De wereld in meerdere keren zien. Ik kan vanwege mijn baan niet anders maar ik heb ook het idee dat als je landen combineert zo’n strak schema hebt dat je er vaak minder van ziet. - Nooit meer reizen of nooit meer je vrienden zien ?
Nooit meer mijn vrienden zien. Met reizen ontmoet je sowieso zoveel andere mensen, en dan komen er vanzelf nieuwe vrienden. - Weg met de auto of weg met het vliegtuig ?
Het vliegtuig omdat je met dat vervoersmiddel de hele wereld binnen handbereik hebt. - Backpacken of cruisen ?
Cruisen. Ik hou van luxe, dus backpacken valt voor mij af. - Alles regelen of op de Bonnefooi ?
Alles regelen. Ik ben erg van de zekerheid en op de bonnefooi ergens naar toe gaan is absoluut niet mijn ding. Niet in mijn normale leven, maar ook zeker niet op vakantie. - Roadtrip of op een plek blijven ?
In deze fase van mijn leven blijf ik graag op een plek. Roadtrippen met mijn dochter van 8 vind ik nu geen optie, maar de plannen voor een roadtrip Canada/Amerika staan al zachtjes op het vuur voor als ze een paar jaartjes ouder is !
Nu ik ‘m ingevuld heb, ben ik natuurlijk ook benieuwd naar jouw keuzes. Ben jij een regelaar als het op vakantie aankomt, of ga jij liever op de bonnefooi weg ? En hoe sta jij tegenover kamperen ? Je mag de tag ook helemaal overnemen hoor. Als je dat doet, laat het me dan weten want dan neem ik zeker een kijkje op jouw blog.
Ik zou het leuk vinden als je mij zou volgen via WordPress of Bloglovin !