Vandaag laat ik je zien welke producten ik vorige maand (februari 2017) opgemaakt heb en dat is best weer een aardige hoeveelheid ! Om het overzichtelijk te houden heb ik het onderverdeeld in de volgende categorieën : gezichtsreiniging, gezichtsverzorging, haarverzorging, hand- en nagelverzorging, bodylotions, make-up, en overig.
Gezichtsreiniging
Mijn zoveelste fles Garnier SkinActive micellair reinigingswater is opgegaan, en direct vervangen door een nieuw exemplaar. Ik blijf dit zo’n fijn product vinden !
Gezichtsverzorging
Ik gebruikte de laatste druppels van mijn sample CELLULAR SERUM PLATINUM RARE van La Prairie. Een heerlijk serum dat ik heel graag in full size zou willen hebben.
Haarverzorging
Ik ben een groot fan van droogshampoo; het frist mijn haar niet alleen op, maar het geeft het ook meer volume. Voor dat laatste zou ik het vaker moeten/kunnen gebruiken, maar dat doe ik niet. Ik gebruik droogshampoo enkel en alleen als ik eigenlijk mijn haar zou moeten wassen, maar daar geen tijd/zin/gelegenheid voor heb. Ik doe dan ook redelijk lang met een flacon. Deze maand is de flacon batiste droogshampoo dark & brunette met een vleugje kleur opgegaan. Hij is me prima bevallen, en hoewel ik tot nu toe niet merkvast ben qua droogshampoos zou het best eens zo kunnen zijn dat ik deze nog eens koop.
Hand- & nagelverzorging
Deze inhoud van mijn vaste kleur CHANEL LE VERNIS Rouge Puissant is helemaal dik en stroperig geworden, en direct vervangen door een nieuw exemplaar. Dat geldt ook voor mijn CHANEL LE GEL COAT, waar ik hier al eens een review over deelde.
Bodylotions
Mijn RITUALS THE RITUAL OF SAKURA, magic touch body cream is deze maand helaas opgegaan. Ik vind deze geur/lijn zo lekker !
Make-up
Ik maakte een verpakking HEMA CC Perfecting foundation op, een prima foundation voor doordeweeks. Ook is mijn Limited Edition EYESHADOWPALETTE van Dr. Hauschka opgegaan. Jammer, ik vond de kwaliteit/look erg mooi.
Overig
Tenslotte spoot ik de laatste druppels uit mijn Deoleen anti-transpirant sensitive. Wat ik nou precies van deze deodorant vind, kun je hier lezen.
Heb jij in de afgelopen maand veel producten opgemaakt, of houd jij het niet zo bij?
Ik moet het miccelair water van Garnier nog altijd eens proberen! Leuk xo
LikeLike
Ik ga dit weekend mijn filmpje weer opnemen zit weer genoeg in de doos zag ik al. Garnier blijft bij mij ook favoriet.
LikeLike