Geurkaarsen, ik ben er gek op. Een mooie brandende kaars vind ik gezellig staan, en ik heb elke dag wel een of meerdere kaarsen branden. En als ze dan ook nog eens lekker ruiken, dan kan ik daar helemaal happy van worden !
Vorige week liep ik bij de Action en zag ik deze geurkaars in tinnen blik (8×4 cm.). Ze hadden verschillende geuren, maar ik nam de geur Woody (Sandalwood Musk Balsam, nr. 24) mee. Ik vind de blikjes er echt leuk en trendy uitzien; je zou niet zeggen dat ze maar € 0,79 per stuk kosten.
Van de kaars komt een warme geur met musk en houttonen; ik vind het echt een avondgeur. De kaars geeft niet heel erg veel geur af, en ik denk dat je deze het beste kunt aansteken in een kleinere ruimte. Voor een sterkere geursensatie kun je er natuurlijk ook meerdere tegelijk aansteken; zeker voor deze prijs !
De kaars brandt mooi vlak, als je ‘m daar de tijd voor geeft en niet telkens na een half uur uitblaast.
Ik ga zeker nog eens langs de Action om een paar van deze blikjes te halen !
De kaars heeft 12 branduren, kost € 0,79 per stuk en is te koop bij Action.