My Weekly Diary 37 2026 : Wat er afgelopen week gebeurde.

Maandag = tijd voor een nieuwe My Weekly Diary !
Iedere maandag neem ik jullie mee in mijn week en geef ik een inkijkje in mijn leven via My Weekly Diary. Afgelopen week deed ik mijn laatste lange duurloop voor de Dam tot Damloop, was ik in de ban van deuzige tv-programma’s, en stond ik met mijn Tarotpraktijk op een spirituele beurs. Je leest dit (en meer!) in My Weekly Diary.

Maandag.

Ik start de nieuwe week met een dag thuiswerken, en eigenlijk verloopt de dag zonder bijzonderheden. Inmiddels heb ik de achterstand van mijn vakantie goed weggewerkt en dat voelt fijn; ik ben weer “on top of my job”. Na het werk trek ik mijn hardloopschoenen aan om nog een halve Damloop te lopen en daarna rommel ik wat in de tuin. Alle zomerspullen wil ik weer opgeborgen hebben voor volgend jaar. En hoewel ik er nog niet echt aan wil, kan ik er niet meer omheen: de Herfst heeft inmiddels echt zijn intrede gedaan.

Tijdens bet hardlopen spot ik deze ieniemienie Happy Stone in de vorm van een Minion ❤

Dinsdag.

Mijn werkmiddag staat geheel in het teken van de halfjaarlijkse Town Hall en later dan gebruikelijk verlaat ik kantoor. Hoe fijn is het dan om aan te mogen schuiven bij een heerlijk bordje risotto alla MrC.

Het smaakte beter dan het eruit ziet hoor, hahaha.

’s Avonds neem ik een heerlijk lang, warm schuimbad, om alle stof van me af te spoelen, en dan is het tijd voor mijn nieuwste guilty pleasure : Baantjer op Videoland. Lekker old-school maar oh zo vermakelijk. Ik vraag me af waarom ik dit nu pas ontdek.

Woensdag.

Vraag me niet wat dat kickboarden is geweest, ik heb namelijk geen idee !!

Als ik opsta merk ik dat de fikse pijn die ik sinds maandagavond in mijn linker bovenbeen heb, nog steeds niet weg is. En met de Dam Tot Damloop in het verschiet volgende week is dat voor mij gelijk een alarmbel. Ik besluit dan ook niet te gaan hardlopen vandaag, maar in plaats daarvan een half uur te gaan ochtendzwemmen. ’s Middags heb ik een fijne bijeenkomst en mijn dag wordt afgetopt met een diner op stand als alternatief voor de Kwalitaria die vandaag helaas vroeg gesloten bleek te zijn …

Donderdag.

Na alle regen die gisteren gevallen is, is het gelukkig droog vandaag en dat is mooi want ik heb een team uitje van het werk en die vindt in z’n geheel buiten plaats. Het is een spektakel dat tot na 23.00 uur duurt … supertof maar eerlijk gezegd ben ik wel blij als het eindelijk afgelopen is hoor.

Onze mascotte Moppie.

Vrijdag.

Zo’n 7 uur nadat ik mijn werk verliet ben ik weer aanwezig, en nu voor een try-out van een innovatieve tour, die me de nodige energie en inspiratie geeft. Na afloop doe ik nog een paar uurtjes wat kantoorwerk en dan besluit ik spontaan de rest van de dag vrij te nemen. Ik doe mijn weekendboodschappen en duik daarna lekker even op de bank met B&B Vol Liefde De Reünie, wat een geweldig seizoen was dit !

In een woord : GENIETEN !

Zaterdag.

Ik begin de ochtend relaxed met een ontbijtje op bed en een nieuwe parel van een serie : We zijn er Bijna ! op omroep MAX. In dit programma trekken reislustige kampeerders met caravan of camper van camping naar camping. Het is deuziger-dan-deuzig maar ik vind het heel vermakelijk en binge de ene aflevering na de andere. Al ben ik verre van een kampeerder, ik vind het een heerlijk programma ! ’s Middags trek ik mijn hardloopschoenen aan voor mijn laatste training voor de Dam tot Damloop, doe ik de laatste voorbereidingen voor mijn beurs deelname morgen, en ’s avonds doe ik nog wat afleveringen van We zijn er Bijna ! Ik ga redelijk op tijd weer slapen want morgen is een spannende dag.

Mijn laatste lange duurloop voor de Dam tot Damloop 2026 zit erop.

Zondag.

En vandaag is het dan zover : mijn allereerste deelname aan een spirituele beurs met mijn Tarotpraktijk. Ik heb me er de afgelopen periode goed op voorbereid en ik neem dan ook vol vertrouwen achter mijn tafel plaats. Vantevoren had ik me voorgenomen de dag onbevangen in te gaan en gewoon te bekijken of dit überhaupt wat voor me is. En dat blijkt het geval ! Ik heb 13 bezoekers terug naar huis mogen laten gaan met mooie boodschappen, en na afloop voel ik me tevreden en voldaan. En erg moe. Zo’n dag kost energetisch behoorlijk wat en ik val eenmaal thuis dan ook al vroeg in een diepe slaap. Maar niet voordat ik me ingeschreven heb voor de volgende beurs.

Zo dankbaar voor alle support die ik van alle lieffies in mijn omgeving krijg in aanloop op de beurs. Deze tekst schreef mijn allerliefste Little MissC.

Komende week is er reden voor twee kleine feestjes ! Ik ben dan alweer 200 dagen in dienst bij mijn nieuwe werkgever, #timeflies, én het is de week van de Dam tot Damloop. Over beide, en over wat ik nog meer mee ga maken, vertel ik je volgende week maandag alles. Tot dan !

Hoe was jouw week ? Ik lees het graag in de comments. Lieve groet, Vera.

4 gedachten over “My Weekly Diary 37 2026 : Wat er afgelopen week gebeurde.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.