New York. De stad die nooit slaapt. De stad die prikkelt, inspireert en waar alles kan. En net vóór ik ga starten bij mijn nieuwe werkgever, trekken Little MissC en ik er samen nog een paar dagen tussenuit tijdens de Krokusvakantie. Geen groots cultureel programma, wél quality time, shoppen en eten wat het internet ons al maanden voorschotelt.
Vandaag vertel ik je wat wij sowieso van plan zijn te gaan doen.
Shoppen tot we onze koffers niet meer dicht krijgen.

Little MissC en ik gaan letterlijk met halflege koffers heen, en plannen met volle koffers terug te komen. New York is één grote verleiding voor ons, en onze shopping lists liggen al klaar. Van Uggs en Bath & Body Works tot struinen over Canal Street, langs Macy’s, Sephora, New York or Nowhere en Aritzia. Natuurlijk plannen we ook een tripje naar Woodbury Outlet, gaan we bij Target en de Apple Store binnen, en willen we bij Trader Joe’s die inmiddels legendarische viral tote bag kopen. Eén ding is zeker : het wordt Shop Till We Drop.
Viral food trends uitproberen (voor de wetenschap).

Een andere reden waarom we niet kunnen wachten op onze NYC-trip, is de foodhype. We gaan sowieso langs bij Liberty Bagels voor de rainbow bagels, terwijl we bij Apollo Bagels juist de pure, ambachtelijke bagelervaring willen proeven. Natuurlijk passen we ook een stop bij Levain Bakery in voor de legendarische, gigantische chocolate chip walnut cookies, naar Magnolia Bakery voor de Banana Pudding, en staat Raising Cane’s op de lijst voor crispy chicken fingers met die onweerstaanbare Cane’s sauce. En ja, we laten ons de ultieme New York slice bij Joe’s Pizza ook niet ontgaan; staand op straat, zoals het hoort. Kortom : snacken, proeven en alles filmen voor Little MissC, want dit zijn dé viral food spots die je in NYC gewoon moet meemaken.
Een vleugje cultuur (om het evenwicht te bewaren).

Om het geheel toch ook een tikkeltje cultureel en educatief verantwoord te houden, denken we erover om een hop-on-hop-off bus te nemen. Dat is altijd een perfecte manier om de highlights te zien zonder dat je daar veel moeite voor hoeft te doen : gewoon zitten, kijken en New York aan ons voorbij zien trekken. Verder willen we de zonsopgang meemaken tijdens een wandeling over de Brooklyn Bridge en een ritje maken met de Roosevelt Island Tram.
Tijd samen. Dat vooral.
Maar voor mij is het ultieme, mooiste doel van deze trip de tijd die ik samen met mijn lieve dochter ga hebben : slenteren, ontdekken, genieten van de stad en van elkaar.
Ben jij al eens in New York geweest? En heb jij nog leuke shop-, food- of NYC-tips voor ons? Little MissC en ik lezen ze heel graag.
Lieve groet, Vera.


Ik ben nooit verder gekomen dan het vliegveld.
Stille groet,
LikeLike
Leuk hoor en mooie shoplist! Heel benieuwd naar de aankoopjes 😆
LikeLike