Ik heb ‘m op, de virale Dubai-reep. En vandaag vertel ik je wat ik ervan vond, lees je gezellig mee ?
Wat is de Dubai chocoladereep ?
Na de Crompouce hebben we een nieuwe hype op de Socials : de Dubai-reep. Deze chocoladereep is vooral op TikTok viraal gegaan en dat komt met name vanwege de geluidssensatie. De künefe geeft namelijk een knisperende geluid als je ‘m eet, en dat doet het goed op dat medium. Maar behalve een geluidssensatie biedt de reep ook een smaaksensatie.

De Dubai-reep is gevuld met pistache-praline en künefe (= zeer fijn gesneden zoet, knapperig filodeeg – wat ook bovenop de Turkse baklava zit).

Zelf ben ik niet zo gek op chocolade, maar ik wilde ‘m uiteraard wel proeven om een eigen mening te vormen. En OMG, had ik dat maar niet gedaan. De reep ziet er niet alleen verrukkelijk uit, hij is het ook ! Deze trend wil je echt niet missen.
Heb jij de Dubai-reep al geproefd ? Lieve groet, Vera.


Ik ben dan weer niet zo gek op pistache, wel op chocolade maar deze spreekt me dus niet zo aan. Nog niet geproefd dus 😉
LikeGeliked door 1 persoon
Ik ben er nu wel heel benieuwd naar. Je heb ee ook wel een van de beste patisserie 😋
LikeGeliked door 1 persoon
Ik zie het overal voorbij komen en ik zou eigenlijk willen dat ze er bonbons van maken i.p.v. een hele reep:-) Wel gek op chocolade vooral gevuld en dan die Bonbonbloc dingen van Côte D’Or :-)) Zo’n reep moet ook wel van hele goed huize komen wil het mijn favoriete bonbon van nr. 1 afhalen. Gelukkig wonen we nu te ver weg maar ‘My wife’s favorite’ van patisserie De Rouw in Vught zo, zo, zo lekker (maar eigenlijk is alles daar lekker). Ed nam ooit een potje pistache crema mee vanaf Sicilië ook zo ontzettend lekker. Ik zie wel ‘een gat in de markt’ voor Lindt chocolade die van die chocoladeballetjes maken met verschillende vullingen. De Dubai bal:-)
LikeGeliked door 1 persoon
Ik hou enorm van chocolade maar heb hem nog niet geproefd. Ik kan me goed inbeelden dat hij geweldig is!
LikeGeliked door 1 persoon