Op 8 november jl. publiceerde ik de blogpost met de veelbelovende titel : Project40-challenge : ik moet afvallen ! Inmiddels zijn we iets meer dan 40 dagen verder, en vandaag vertel ik je hoe het gegaan is, en of cq hoeveel ik qua gewicht verloren ben !
Op 05 november, na een vakantieweek vol snacks en drank besluit ik dat ik af wil (moet) gaan vallen. Ik voel me zo niet lekker meer in mijn vel. Ik heb een vliegende start … ik ben zo gemotiveerd dat het maken van gezonde keuzes me makkelijk afgaat.




Maar zo stellig als ik zei dat ik geen koek/snoep/chips zou eten ben ik ook weer niet. De boog is niet altijd gespannen; soms kies ik er bewust voor om heerlijk te genieten … dat moet toch ook kunnen !?


Het gaat volgens mij om de balans tussen gezond en ongezond bezig zijn, en die heb ik deze 40 dagen geen moment uit het oog verloren …


En dan is het tijd om me te gaan wegen, en te kijken wat deze 40 dagen me gebracht hebben. Ik moet je eerlijk zeggen, ik voel me een stuk lekkerder in mijn vel; minder opgeblazen en vol rondom de heup-/buikarea. Wel ben ik bang om op de weegschaal te gaan staan, ik heb in deze decembermaand toch wel behoorlijk onregelmatig gegeten en veel verleidingen gehad die ik met goed fatsoen niet kon afslaan. Ik houd me maar vast aan het gevoel van beter in mijn vel zitten, dat is uiteindelijk belangrijker dan het getal op die weegschaal, toch ?!

Het resultaat is dus behoorlijk : -5 hele kilo’s in 40 dagen tijd ! Eigenlijk ongemerkt, met minimale aanpassingen, en ook nog met de verleidingen die ik toch regelmatig tot me genomen heb. Stiekem fantaseer ik over nog een kilo of 2 gewichtsverlies, dan ben ik helemaal tevreden, en ik heb er nu alle vertrouwen in dat dat goed gaat komen. Immers, na december feestmaand komt januari en die maand staat sowieso garant voor balans altijd.
Zit jij lekker in je vel ? Liefs, Vera.


Proficiat, dat is een goed resultaat! Ik zou na nieuwjaar terug naar de infraroodcabine willen gaan om centimeters te verliezen
LikeLike
Oehh, dat klinkt veelbelovend ! Centimeters verliezen met minimale inspanning 😉 xx
LikeGeliked door 1 persoon
iets voor mij 🙈
LikeLike