Ik ben helemaal van de podcasts; ik vind het heerlijk om ze in de auto te luisteren en zo mijn reistijd optimaal te benutten; ik leg namelijk nogal wat kilometers af, over het algemeen. Ben je benieuwd welke podcasts ik de laatste tijd geluisterd heb ? Lees dan snel verder.
Dear Good Morning.
Pak de ochtend voor jezelf en word fitter, gelukkiger en succesvoller. Ik ben Lienke en de oprichter van Dear Good Morning : Het platform dat van iedereen een ochtendgekkie wil maken. In deze serie neem ik je mee in de ochtendroutines van ochtendgekkies, ochtendhaters en experts. Iedereen is anders en heeft zijn eigen ochtendroutine, dus haal er vooral uit wat werkt voor jou. Kom zo tot jouw ideale ochtendroutine zodat je elke dag energiek begint.
Goooooooddddmorning…!!

Als je mij al langer volgt, dan weet je dat ik lid ben van de DGM-community. Wat begon als een verplicht nummer (mijn lieve Sis wilde zo graag een trial-period meedoen, maar liever niet alleen), is nu een gewaardeerd dagelijks ritueel van mij geworden. En ik zou echt niet meer zonder willen/kunnen. In dat kader vind ik het ook heel erg leuk om te horen over de ochtendrituelen van anderen, en laat deze podcast daar nou net over gaan !
Italy Made Easy.
De podcast van Italië Made Easy Podcast is nuttig om je luistervaardigheid, grammatica en woordenschat te oefenen. De afleveringen duren meestal tussen de 10 en 20 minuten en behandelen verschillende onderwerpen die met Italië te maken hebben, zoals het Italiaanse leven en de cultuur. Denk bijvoorbeeld aan podcasts over de Italiaanse Aperitivo, de vreemdste legendes van Italië en Italiaanse culturele evenementen.

De podcast is in het Italiaans, maar dan op een langzaam tempo. Ideaal om mijn kennis van deze prachtige taal een boost te geven.
Mel Robbins.
In the Mel Robbins Podcast, Mel gets more personal than ever, welcoming you into her life and taking you behind the scenes in real time. Every episode is packed with deeply relatable topics, tactical advice, hilarious screwups, compelling conversations, and the tools and inspiration you need to create a better life.

Mel Robbins heb ik pas recent ontdekt, en daar ben ik enorm blij mee. Haar kwetsbaarheid, en haar no-nonsense aanpak slaan aan bij mij, en 2x in de week zit ik paraat om haar nieuwste podcast te luisteren. Want hoewel niet iedere aflevering resoneert bij mij, zit er altijd wel een leermomentje in.
Brain Balance.
Wat we niet leren op school over ons brein.. waardoor we doen wat we doen, handelen zoals we handelen en ons voelen zoals we voelen. Het geheim van verandering start in je brein. In deze podcast neem ik je, vanuit neurowetenschappelijk oogpunt, mee door jouw eigen brein. Hoe kunnen we ons brein anders inrichten, aansturen en daardoor anders gaan leven ?

Charlotte Labee vind ik een inspirerende vrouw. Ze is qua uiterlijk mooi, succesvol, en houdt vele ballen in de licht. Knap vind ik dat. Leuk vind ik het dat ze haar kwetsbaarheden ook durft te laten zien. Je leest het al, ik ben fan. Ook van haar podcasts, waarin ik goede handvatten heb gekregen om goed in balans te zijn.
Over Routines.
In ‘Over Routines’ stapt Arie Boomsma in de levens van ervaringsdeskundigen. Van een biologische boer tot Badr Hari en van de fitste man van Nederland tot chefkok Joris Bijdendijk. Droog borstelen, ijsbaden, meditatie, hot yoga, ’s nachts naar bed, vroeg opstaan, rauw eten, mindfullness : waarom en hoe pas je dit toe in het leven ? Elke maandag onderzoekt Arie bijzondere gewoontes !

Ik ben begonnen met deze podcast omdat deze inmiddels uitgebreid is met de subserie Hardlopen onder leiding van radio-dj en fanatiek hardloper Sander Hoogendoorn. Deze podcast heeft mij als hardloper veel tips, motivatie en inzichten gegeven, maar ook de andere afleveringen hebben mij veel gebracht.
Luister jij wel eens naar podcasts ? En heb jij nog leuke aanraders voor mij ? Ik lees het graag in de comments ! Liefs, Vera


Leuk om te lezen waar jij zoal naar luistert! Ik luister vooral naar A Beautiful Mess podcast, The Great Indoors, Bende van het boek. En daarnaast soms naar Kelly zegt foert en De wereld van Sofie. Maar sinds ik Storytel heb, luister ik vaker boeken en minder podcasts.
LikeLike
A Beautiful Mess heb ik ook geluisterd, de rest ken ik niet, maar ga ik zeker een bekijken. Dank voor je tips ! xx
LikeLike