Vandaag heb ik een leuke tag, namelijk de “Domestic Goddess tag”! Een tag die gaat over Het Huishouden. Niet mijn meest favoriete bezigheid, hoewel ik er stiekem toch ook wel heel gelukkig van word als mijn huis aan kant is. Ben je benieuwd naar mijn wasroutine, of mijn kookkunsten ? Lees dan verder !
De was
Droger/aan de waslijn
Handdoeken gaan standaard in de droger omdat ze anders zulke harde planken worden, en beddengoed ook omdat het anders zo lang duurt voor het droog is, maar de rest laat ik drogen aan de waslijn.
Sorteren/alles bij elkaar
Sorteren. Ik heb zelfs 3 aparte wasmanden (1 voor wit, 1 voor donker, en 1 voor bonte was).
Verschillende soorten. Ik heb een wasmiddel voor de bonte was, een voor de witte was, en een voor de fijne was.
Een wasdag/elke dag een wasje
Ik heb geen vaste wasdag, en ik was ook niet elke dag. Wel was ik vaak ’s avonds of in het weekend. Dat ben ik van huis uit gewend : lager energietarief enzo 😉
Kleding strijken: ja/nee
Ja. Eigenlijk strijk ik alles, behalve sokken, handdoeken en beddengoed.
Koken
Makkelijk/culinair
Makkelijk. Ik ben van de succesrecepten : lekker, gezond, en binnen 30 minuten op tafel. Minimale inspanning, maximaal resultaat, daar houd ik van.
Weekboodschappen/meerdere keren per week
Meerdere keren per week. Meestal haal ik ’s middags, tijdens mijn pauze op mijn werk, de ingrediënten voor de avondmaaltijd van die dag. Ik probeer wel regelmatig boodschappen voor meerdere dagen te doen, maar óf ik heb geen trek meer in die gerechten als ze op het menu staan, óf ik moet het weggooien omdat de plannen gewijzigd zijn.
Vaak hetzelfde per week/veel nieuwe dingen proberen Ik probeer regelmatig nieuwe dingen, maar als dat dan succesnummers blijken te zijn, verval ik daar heel gauw weer in terug. En zo eten we regelmatig hetzelfde.
Weggooien. Ik ben absoluut niet van de kliekjes, en vaak kook ik ook precies zo dat er niet heel veel van overblijft.
Aan tafel eten/op de bank eten
Aan tafel. Ik geniet er echt van om lekker aan tafel te eten, zeker nu we zo’n mooie leefkeuken hebben !
Poetsen
Stofzuiger/swiffer
Stofzuiger. Ik vind de Swiffer een onding, ik heb er altijd ruzie mee.
Kant-en-klare natte doekjes/zelf sopje maken
Voor de snelle opfrisbeurt natte doekjes. Maar voor het “echte” werk maak ik liever een sopje.
Zelf ramen lappen/door de glazenwasser
Zelf. Wij hebben geen glazenwasser werkzaam in onze buurt.
Overig
Iedere ochtend je bed opmaken/laten voor wat het is
Iedere ochtend even het dekbed opschudden en rechttreken, zodat het bed er netjes bij ligt.
Met de hand afwassen/vaatwasser
Vaatwasser ! Dat is echt een van de apparaten waar ik ontzettend blij mee ben.
Opgeruimd huis/rommelig huis
Opgeruimd. Ik word van rommel ontzettend onrustig. Het hoeft niet steriel te zijn, maar het scheelt al als iets recht ligt, of op een nette stapel.
Mr C en ik doen het huishouden samen.
Dit was dan de “Domestic Goddess”-tag die ooit bedacht is door Manon en Bibian. Wat vonden jullie ervan ? Vind je me een echte Domestic Goddess ? Als je hem ook wilt overnemen dan mag dat ! Laat het me weten dan neem ik ook een kijkje op jouw blog.
Ik zou het leuk vinden als je mij zou volgen via WordPress, Bloglovin of Instagram
Leuke tag!! 😊
LikeGeliked door 1 persoon
Dit is een leuke tag, het huishouden is toch echt the never ending story he!
LikeLike
ach, vreselijk hè, je hebt het nog niet gedaan, of je mag alweer…. Kansloos … 😉
LikeLike