Ik ben gek op stempels en gebruik ze te pas en te onpas in mijn agenda, op enveloppen, of op blanco papier of een blanco tasje om zo een leuke geschenkverpakking te maken. Deze stempels koop ik niet, maar maak ik zelf. En vandaag laat ik je zien hoe ik dat doe.
Wat heb je nodig ?
- Een gum
(voor het beste resultaat gebruik je deze extra zachte potloodgum van de HEMA, die € 0,50 kost) - Een guts met verschillende mesjes
- Een tekening
- Een stempelkussen
Hoe ga je te werk ?
Maak allereerst een tekening, en zet deze goed aan met potlood. Bedenk wel dat het eindresultaat in spiegelbeeld komt !
Knip de tekening uit, leg ‘m op de gum, en wrijf op de achterkant met je potlood over de tekening. Dan staat de tekening op je gum.
Haal met je guts alle wit eruit. Snij het overtollige weg; grotere stukjes bewaar je uiteraard voor kleinere stempeltjes.
Inkt erop : zo zie je welke stukjes je nog wel moet gutsen.
Nog wat kleine aanpassingen en …. stempelen maar ! Makkelijk hè ?
Ben jij ook gek op stempels ? En heb jij wel eens zelf stempels gemaakt ? Laat het me weten in de comments !
Ik zou het leuk vinden als je mij zou volgen via WordPress of Bloglovin
Wat een creatief idee! x
LikeLike
Wat een leuke unieke stempels!
LikeGeliked door 1 persoon