Opgemaakte producten in december 2016

Vandaag laat ik je zien welke producten ik deze maand (december 2016) opgemaakt heb en dat is best weer een aardige hoeveelheid ! Om het overzichtelijk te houden heb ik het onderverdeeld in de volgende categorieën : gezichtsverzorging, hand- en nagelverzorging, bad- en doucheproducten, make-up, en overig.

Gezichtsverzorging
2
Wat gezichtsreiniging betreft ben ik absoluut niet merkvast. Ik koop over het algemeen het product wat me prijstechnisch gezien op het moment van aankoop het meeste aanspreekt. Zo kocht ik enkele maanden geleden deze Biodermal Face wash, zeepvrij in de aanbieding (-70%). Een prima product, lekker zuinig in gebruik ook, dat mijn gezicht prima reinigde. Hij komt niet vast in mijn beautyrituelen, maar als ik er nog eens tegenaan loop, zal ik ‘m ook zeker niet laten staan.

Hetzelfde geldt voor de Biodermal Reinigingslotion, zeep- en alcoholvrij.

Waar ik wat gezichtsreiniging betreft absoluut niet merkvast ben en gewoon aanschaf wat me op het moment van aankoop (prijstechnisch gezien) het meeste aanspreekt, ben ik qua gezichtsverzorging erg merkvast. Al een aantal jaar gebruik ik La Prairie Skin Caviar zowel ’s morgens als ’s avonds. Omdat ik het advies kreeg te gaan “downgraden” ben ik op zoek gegaan naar een alternatief; in dat kader maakte ik dit sample CHANEL LE LIFT op. Deze beviel me zo goed dat ik inmiddels (tijdelijk) op deze crème ben overgestapt.

Hand- en nagelverzorging
5
Mijn fles nagellakremover van EURO PROFIT maakte ik tot de laatste druppel op.

Deze inhoud van mijn potje CHANEL LE VERNIS Rouge Puissant is helemaal dik en stroperig geworden, maar gelukkig bracht Sinterklaas een nieuw exemplaar voor me mee !

Bad- en doucheproducten3
Ik houd ontzettend van citrusgeuren en van RITUALS is de Laughing Buddha-lijn met de geurcombinatie Sweet Orange & Cedar Wood favoriet. Deze maand maakte ik deze mini-verpakking op.

Make-up
1
Qua makeup maakte ik twee samples DIMENSIONS DE CHANEL op : een mascara, die zorgt voor lengte, krul, volume en kleur in mijn wimpers.

Overig
4
Als laatste spoot ik de laatste druppels uit mijn mini verpakking HEMA deo spray soft touch. Een flesje dat ik al een tijd lang in mijn handtas had zitten voor het geval dat ik even bij moest deo-en !

Heb jij in de afgelopen maand veel producten opgemaakt, of houd jij het niet zo bij?

5 gedachten over “Opgemaakte producten in december 2016

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.