Sinds jaar en dag is mijn lievelingsrubriek in de LINDA. het lijstje STOM ! Ik vind het altijd heerlijk om die First World Problems te lezen, en herken me er ook vaak in. Jaaaren geleden schreef ik al eens mijn editie (die je hier terug kunt vinden), en vandaag is het tijd voor mijn STOM!-office editie. Niet dat ik het nou zo vreselijk heb op kantoor, maar hey, er zijn overal wel dingen, dus ook bij mij op de zaak !

Dat het óf te heet, óf te koud is op kantoor. De klimaatbeheersing is nooit eens gewoon goed, qua temperatuur.
De geijkte uitspraak “je staat op mute”. Er is altijd wel een collega die het niet door heeft tijdens een Teams meeting.
Vergaderzalen die bezet zijn terwijl ik ze wel degelijk geboekt heb.
Dat ik vantevoren al weet welke collega de gemaakte afspraken toch niet na gaat komen.
Collega’s die geen goedemorgen zeggen.
Collega’s die reageren met “dankje”, als ik ze een fijne avond of een prettig weekeinde wens.
Dat de koffie echt niet lekker is. En het koffieapparaat vies.
Die ene collega die maar door blijft l*llen terwijl je non-verbaal ooooverduidelijk aangeeft dat het kletspraatje je nu écht niet uitkomt.
De collega die altijd te laat komt voor een meeting.
Management taal.
En vertel, wat is STOM! bij jou op het werk ? Lieve groet, Vera.


“Collega’s die reageren met “dankje”, als ik ze een fijne avond of een prettig weekeinde wens.” Om welke reden vind je dat stom? :p Is het omdat ze jou dan geen fijne avond terugwensen?
LikeLike
Zeker! Het voelt stom omdat ik iets vriendelijks zeg (“fijne avond!”) en zij reageren alleen met “dankje” zonder iets terug te wensen. Het komt een beetje ongelijk over, alsof mijn moeite niet wordt beantwoord ofzo.
.
Herken jij dat ? Of zie jij dat anders ? xx
LikeLike