Toevallig zat ik er de laatste tijd aan te denken, hoe handig het toch zou zijn om een soort van emergency kit standaard in je tas te hebben, met wat essentials erin. En toen ik bij Action een soortgelijk tasje zag liggen, nam ik ‘m gelijk mee.

Het tasje ziet er schattig uit, zo in het roze met een zwaan met kroontje erop. Aan de rits zit een ring met een quasi diamant, heel cute. Het materiaal van het tasje is zacht en soepel, en het lijkt wel waterafstotend te zijn. In het tasje van zitten de volgende zaken :

Zelf kan ik bv niets met een beauty blender of haarspeldjes, dus die heb ik eruit gehaald. En ik heb wat zaken toegevoegd die ik zelf wel handig vind, zoals paracetamol, NIVEA creme, pleisters, een pincet, een haarelastiekje, wat extra veiligheidsspeldjes, tandenstokers en een tampon. Ook heb ik een leuke sticker op de achterkant van het spiegeltje geplakt.

Er is nog wel wat ruimte over zelfs, dus mocht ik nog wat handigs om standaard bij me te hebben bedenken, dan kan ik dat zo toevoegen.
Ik kocht de dames emergency kit 22 dlg make-up+haar voor EUR 1.95 bij Action.
Heb jij ook een soort van emergency kit in je tas ? En wat zit er bij jou allemaal in ? Ik lees het graag in de comments. Lieve groet, Vera.


Dat is zeker handig zeg , bedankt voor de tip 😃
LikeGeliked door 1 persoon